اپلیکیشن موبایل

ابزاری نوین در دستان تو

اپلیکیشن یکپارچه
مدیریت آموزشی

اکنون ابزاری نوین در دستان شما

توسط اپلیکیشن موبایل، خود شما این امکان را دارید تا کلیه امور آموزشی را در هر زمان و در مکانی انجام دهید. توجه داشته باشید کلیه موارد پس از تأیید نهایی توسط آموزشگاه لحاظ خواهند شد.

تعیین دوره تئوری

توسط این بخش از میان دوره‌های تئوری موجود می‌توانید دورهٔ مد نظر را انتخاب کنید.

فهرست جلسات تئوری

در این بخش شما جلسات هر دوره به همراه اطلاعات شامل، تاریخ، ساعت شروع و پایان، نام مدرس و ... را خواهید دید.

تعیین جلسات عملی

در این بخش شما می‌توانید با انتخاب مربی مد نظرتان و مشاهده برنامهٔ کاری وی از ساعات خالی و موجود ساعت مد نظر را رزرو نمایید، البته برای تعیین جلسه می‌بایست دارای اعتبار لازم باشید که از طریق بخش واریز شهریه قابل انجام است.

نصب و راهنمایی

برای نصب نرم‌افزار بصورت مستقیم می‌توانید بر روی دکمه «نصب اپلیکیشن» کلیک کنید بعد از دانلود صفحهٔ نصب بر روی گوشی نمایش می‌یابد، چنانچه صفحه‌ای مشابه تصویر نمایش یافت بر روی گزینهٔ «Install Any Way» کلیک کنید، پس از نصب اپلیکیشن «سامانه هنرآموزان» در فهرست اپ‌های شما نمایش خواهد یافت.

خطا در نصب مستقیم

چنانچه در حین نصب خطایی داده شده، نسخهٔ قبلی اپلیکیشن را پاک کنید و سپس دوباره نصب را انجام دهید. در صورت ادامه خطا بررسی کنید آیا اجاره نصب از مرورگرتان وجود دارد و گزینه «Unknown Sourses» تیک خورده باشد.

توضیح ۱: این اپلیکشین برای گوشی‌های با سیستم عامل اندرویید نسخهٔ ۷ و بالاتر قابل نصب می‌باشد.

توضیح ۲: گوشی‌های با سیستم عامل iOS می‌توانند از نسخه وب‌اپلیکشین سامانه استفاده نمایند. برای ورود به ویرایش وب‌اپلیکیشن «سامانه هنرآموزان» اینجا کلیک کنید.